Nejmodernější technologie

 Naše zubní odrinace udržuje krok se světovými trendy nejen na poli vzdělávání, ale také na poli používaných technologií. Pouze ty totiž dokáží zaručit bezbolestné ošetření a minimalizovat nepříjemné pocity, které vyšetření u zubaře provázejí.

Přečtěte si více o jednotlivých technologiích, díky kterým se zbavíte strachu a předsudků ze zubaře:

CBCT

Jako teprve druhá soukromá ordinace v České republice jsme naši ordinaci vybavili speciálním stomatologickým CBCT od předního výrobce firmy Gendex. Počítačová tomografie (CT) umožňuje scanovat chrup pacienta ve 3D. Třetí rozměr je velmi důležitý zejména v implantologii, protože na rozdíl od 2D je schopen odhalit například záněty na kořenových kanálcích nebo nabídnout vhodné část čelisti k odběru kostní tkáně či místo pro zavedení implantátu.

Výhodou je, že na rozdíl od velkých CT přístrojů, jimiž jsou vybaveny hlavně nemocnice, je pro vyšetření nezbytná podstatně menší dávka rentgenového záření. CT slouží také ke zpětné kontrole léčby, zejména implantátů po několika měsících od zákroku.

  

Operační mikroskop

Operační mikroskop nám poskytuje možnost maximálního zvětšení. Tak získáme naprostou kontrolu při provádění jednoduchých i těch nejsložitějších výkonů. Díky operačnímu mikroskopu dokážeme detekovat i sebemenší kazy. Jejich preparace je pak velmi přesná a výplně mohou být modelovány do těch nejmenších detailů.

Operační mikroskop umožňuje dokonalý přehled o vnitřní struktuře zubů při endodontickém ošetření. Lze s ním ošetřit i komplikovaný kořenový systém, který by mohl bez zvětšovací technologie být neošetřitlný, což by mělo za následek postupnou ztrátu celého zubu. Rovněž také umožňuje velmi detailně zkontrolovat přesnost broušení na protetickou práci a kvalitu otisku.

Naše ordinace jsou vybaveny špičkovými mikroskopy značky Carl Zeiss a Leica.

    

BeeFill

BeeFill umožňuje dokonale hermeticky uzavřít vyčištěné a vydezinfikované kořenové kanálky. Díky tomuto definitivnímu zaplnění kořenového systému dojde k zabránění kontaminaci bakteriemi z dutiny ústní.

Kofferdam

Kofferdamem se rozumí pružná blána, použivaná mimo jiné při zhotovování výplní. Zajišťuje čisté a suché pracovní pole, díky kterému má lékař možnost absolutní kontroly nad prováděným zákrokem.

Naše služby

Objednávejte se nyní na telefonních číslech:

  • +420 774 414 908
  • +420 244 402 376

Zeptejte se na cokoliv v naší internetové poradně