Aktuality

Rozšířili jsme tým lékařů AV dental

22.09.2017 - MDDr. Lenka Fechtnerová a MDDr. Martin Piskáček se těší na nové pacienty v prostorách stomatologického centra AV dental.

Pražské dentální dny

21.09.2017 - MUDr. Aleš Váňa bude přednášet na mezinárodním kongresu Pražské dentální dny na téma "Použití CBCT v implantologii"

Darujte voucher na bělení zubů

23.11.2016 - Lámete si hlavu s dárkem pro své blízké? Možná vám letos pomůžeme s nápadem na praktický dárek, který opravdu potěší. Připravili jsme pro vás 100 ks dárkových voucherů na kvalitní a šetrnou metodu bělení zubů.

Reportáž na TV Barrandov

17.10.2016 - Zubní rovnátka už dávno nejsou jen záležitostí dětí. Stále častěji je nosí i dospělí. V jejich případě jde hlavně o estetiku. MUDr. Aleš Váňa však upozorňuje na náročnější péči o zuby s rovnátky.

Reportáž na TV Barrandov

14.09.2016 - České děti mají problémy se zubními kazy. Mají je dříve a častěji, než je v Evropě obvyklé, výjimkou nejsou ani kazy u dětí mladších 3 let. Za problém mohou rodiče a také špatná dostupnost stomatologické péče. Řada zubařů děti odmítá. V AV dental však Vaše děti ošetříme rádi.

MUDr. Aleš Váňa byl hostem pořadu Sama doma

08.06.2016 - Chystáte se na dovolenou? A už jste byli u zubaře? MUDr. Aleš Váňa doporučuje před odjezdem na dovolenou návštěvu zubního lékaře.

Stále vylepšujeme technické vybavení

22.02.2016 - Chceme našim pacientům neustále poskytovat nejen kvalitní, ale také co nejmodernější stomatologickou péči, proto stále vybavujeme naše ordinace novými technologiemi.

Stomatochirurgický seminář

04.12.2015 - MUDr. Aleš Váňa se zúčastnil semináře pořádaného Českou stomatochirurgickou společností.

MUDr. Váňa se zúčastnil školení v Bratislavě

24.11.2015 - MUDr. Aleš Váňa se zúčastnil přednášky prof. Dr. Daniela Busera na téma: Nejnovější chirurgické techniky u částečně bezzubých implantologických pacientů: Jak dosáhnout předvídatelný a dlouhodobý úspěch?

MUDr. Aleš Váňa přednášel na mezinárodním kongresu Pražské dentální dny

10.11.2015 - MUDr. Aleš Váňa se aktivně účastnil jako přednášející 18. ročníku mezinárodního kongresu Pražské dentální dny. V rámci chirurgicko-implantologické sekce přednášel na téma Krátké implantáty ve vertikálně omezené kostní nabídce.

1 2 3