Přehled služeb

Záchovná stomatologie - praktické zubní lékařství

Standardní zubařská péče v podobě pravidelných prohlídek s možností digitálního či intraorálního snímkování. Preventivní péče, výplně zubů, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně a mnoho dalších úkonů s důrazem na předcházení závažnějších problémů, majících za následek využití dalších služeb naší ordinace.

Dětská stomatologie - ošetření dětí

Našim nejmladším pacientům je potřeba věnovat důkladnou péči již od prořezávání prvních zoubků. Včasné vybudování kladného vztahu k zubnímu kartáčku ušetří Vašemu dítěti obrovské množství pozdějších komplikací. Udělejte svému potomkovi laskavost a darujte mu zdravý chrup a správné návyky ústní hygieny již od nejútlejšího věku.

Bělení zubů

Naše ordinace využívá pro zesvětlení zubů nejmodernější a nejúčinnější dostupnou technologii - bělení světlem. Zapomeňte proto na předsudky o tomto zdravotním úkonu a vymažte ze svého slovníku slova jako "leptání" či "riziko". Naši specialisté Vám rádi objasní vše podstatné a šetrně zesvětlí Váš chrup k Vaší maximální spokojenosti.

Dentální hygiena

Stanovíme index čistoty chrupu, odstraníme plak a zubní kámen, nacvičíme s Vámi základy domácí péče o chrup a seznámíme Vás s pomůckami ke správnému čištění zubů. Využijte služeb našich odborníků a nechte si poradit od nejlepších profesionálů v oboru.

Protetika - zubní náhrady

Výrobky špičkové kvality jsou zpracovávány v naší moderní laboratoři včetně následného otestování kvality a vybrání nejvhodnějšího zabarvení produktu. Fasety, korunky, můstky, protézy – připravíme širokou škálu náhrad z moderních materiálů včetně počítačově zpracovaných celokeramických zirkon-oxidových výrobků, přesně na míru Vaší dutině ústní.

Stomatochirurgie - zubní chirurgie

Náplní zubní chirurgie je extrakce zubů, zubů moudrosti, odstranění kořenového hrotu (tzv. resekce), úprava lože před zhotovením protézy a další podobné úkony. Ty jsou bezbolestně vykonávány v lokální anestezii či v řízené sedaci (tzv. analgosedaci). Provádíme také široké spektrum stomatochirurgických zákroků za použití operačního mikroskopu, který umožní maximální šetrnost zákroku a nejkratší možnou dobu rekonvalescence.

Implantologie - zubní implantáty

Implantáty, špičkové protetické řešení – fasety, korunky, můstky, protézy a široká škála moderních materiálů včetně počítačově zpracovaných celokeramických zirkon-oxidových výrobků. Vše vyrábíme ve vlastní zubní laboratoři, která na místě provede i zkoušku a výběr optimální barvy.

Zubní pohotovost

Máte akutní problém se zuby? Na naší zubní ambulacni Vám poskytneme okamžitou péči o bolavé zuby. Zubní pohotovost AV dental je k dispozici široké veřejnosti. Ošetříme i neregistrované pacienty!

Ošetříme Vás bez bolesti a
bez nepříjemných doprovodných pocitů.

Zbavte se strachu ze zubní ordinace jednou provždy!

  • Našim cílem je předejít strachu a jiným nepříjemným pocitům, které lidé mívají s návštěvou zubaře spojené.
  • Cíleně plánujeme každé ošetření tak, abychom měli na každý zákrok dostatek času – vždy tak existuje možnost provádět výkon bezbolestně v lokální anestezii.
  • Na Vaše přání Vás také můžeme ošetřit v řízené sedaci (tzv. analgosedaci), nebo v celkové anestezii. Konzultujte postup se svým ošetřujícím lékařem!

Poskytujeme špičkový servis a garanci kvality.

Zkušený tým zubařů se postará o Vaše maximální pohodlí a spokojenost!

  • Zubní klinika AV dental nabízí špičkový servis za použití nejmodernějších technologií. Zákroky jsou prováděny zkušenými specialisty, nabízíme nadstandardní a dlouhodobou garanci – prohlédněte si podmínky poskytnutí záruk.
  • Čeká na Vás příjemné prostředí, komfort a ohleduplný přístup. Jsme tu pro Vás.