Stále vylepšujeme technické vybavení

22.02.2016

Chceme našim pacientům neustále poskytovat nejen kvalitní, ale také co nejmodernější stomatologickou péči, proto stále vybavujeme naše ordinace novými technologiemi.

Všechna zubařská křesla našich lékařů jsou vybavena špičkovými mikroskopy značky Carl Zeiss a Leica pro co nejdetailnější pohled na dutinu ústní každého pacienta. Díky mikroskopům jsme schopni léčit i ty problémy, které je možné při běžné prohlídce bez mikroskopu přehlédnout, ale které mohou být následně pro pacienta velmi nepříjemným překvapením.

 

Jako teprve druhá soukromá ordinace v České republice jsme naši ordinaci vybavili speciálním stomatologickým CBCT od předního výrobce firmy Gendex. Počítačová tomografie (CT) umožňuje scanovat chrup pacienta ve 3D. Třetí rozměr je velmi důležitý zejména v implantologii, protože na rozdíl od 2D je schopen odhalit například záněty na kořenových kanálcích nebo nabídnout vhodné část čelisti k odběru kostní tkáně či místo pro zavedení implantátu. Výhodou je, že na rozdíl od velkých CT přístrojů, jimiž jsou vybaveny hlavně nemocnice, je pro vyšetření nezbytná podstatně menší dávka rentgenového záření. CT slouží také ke zpětné kontrole léčby, zejména implantátů po několika měsících od zákroku.

 

 

archiv článků »

Naše služby

Objednávejte se nyní na telefonních číslech:

  • +420 774 414 908
  • +420 244 402 376

Zeptejte se na cokoliv v naší internetové poradně